Služby

Autorizovaný prodej a servis vozů

Autorizovaný prodej a servis vozů

Společnost AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ spol. s r.o. díky své velikosti a zázemí multibrandové skupiny AUTO UH nabízí nové, předváděcí nebo ojeté vozy legendární značky Jeep. Všem vlastníkům vozů této značky nabízí autorizovaný servis a doprovodné servisní služby.

Financování vozů

Financování vozů

Nabízíme Vám financování Vašeho nového či ojetého vozu přímo "na míru". Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, zprostředkujeme Vám jeden ze způsobů financování – spotřebitelský úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing. Výběr necháme na Vás. Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o zaslání nabídky (kalkulace) financování.

Pojištění vozů

Pojištění vozů

Pomůžeme Vám při zajištění ochrany rizik spojených s provozem Vašeho vozu. Přímo u nás si můžete sjednat povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít každý majitel vozu, havarijní pojištění i doplňková pojištění. Povinné ručení slouží k náhradě škod na zdraví nebo majetku způsobených provozem Vašeho vozidla. Havarijní pojištění kryje rizika související s poškozením Vašeho vozidla, ať už v důsledku dopravní nehody, krádeže nebo živelných událostí.

Protiúčet

Protiúčet

Při nákupu nového vozu můžete ten starý nechat na protiúčet a zaplatit tak část kupní ceny. Jedná se vlastně o výměnu Vašeho stávajícího vozu za nový. Z ceny nového vozu odečteme cenu starého nebo ji použijete jako akontaci v případě koupě vozu na splátky.

Půjčovna

Půjčovna

Vybrali jste si nový vůz Jeep a čekáte na jeho dodání nebo Vašem Jeepu proběhnou dlouhodobější servisní práce? Využijte autopůjčovnu vozů Jeep. Potřebujete s rodinnou na dovolenou nebo jen přestěhovat objemnější náklad? I v tomto případě se můžete na nás obrátit a pomůžeme Vám.

Mycí centrum

Mycí centrum

Autorizovaný prodej a servis vozů Jeep najdete v moderním areálu skupiny AUTO UH jehož součástí je moderní mycí centrum, ve kterém Vám po servisních úkonech vozidlo umyjeme, ale vy naše mycí centrum můžete využít kdykoliv a to včetně doprovodných služeb v podobě čistění interiérů.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!