Servisní služby JEEP

Nehodový servis

Nehodový servis

 

Zajistíme Vám kompletní nehodový servis, abyste se mohli věnovat Vašim běžným pracovním, ale i osobním záležitostem. Přenechte na nás komunikaci s pojišťovnou, komunikaci a vyřízení s likvidátorem, náhradní vůz, odtah poškozeného vozu, opravu a finanční vypořádání s pojišťovnou bez účasti poškozeného.

 

Pneuhotel

Pneuhotel

Nemáte kde skladovat Vaše letní či zimní pneumatiky? Využijte naše skladovací prostory a uskladněte si obutí na Váš vůz u nás a mějte vše na jednom místě bez starostí. Hledání správných šroubků či hlídání hloubky dezénu nechte na nás a my se postaráme o to, abyste na svém voze měli správné obutí, které Vám vždy zajistí bezpečné cestování.

Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis

V našich moderních prostorech Vám nabízíme záruční i pozáruční servis nejen vozů Jeep, ale i další automobilových značek. Samozřejmostí je u nás dvouletá záruka na díly i práci. Příprava vozu, včetně případných oprav či výměna dílů za úhradu probíhá za naprosto férových podmínek: vždy Vám nabídneme nejvýhodnější řešení a transparentní vyúčtování s osobním vysvětlením každé položky u Vašeho vozidla, případně na zvedacím zařízení před přijmutím zakázky i při zpětném předání vozidla.

 

Lakovna a karosárna

Lakovna a karosárna

V naší moderní lakovně a karosárně se postaráme o to, aby Váš vůz dostal vždy správný lesk a bravu. Nabízíme pouze profesionální klempířské a lakýrnické práce. Disponujeme jednou z nejmoderněji zařízených lakoven v České republice včetně zkušených a profesionálně vyškolených pracovníků. To vše Vám zajistí kvalitní výsledek při opravách poškozeného laku a karosérie.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!