Renegade

Renegade

ČEKÁ NA VÁS SVĚT PLNÝ DOBRODRUŽSTVÍ

Vyrazte na cesty ve voze, který je připraven prakticky na cokoliv. Nový Jeep Renegade je SUV, které uspokojí všechny vaše potřeby. Nenabízí žádné zbytečnosti a navíc je jeho exteriér přepracovaný tak, že s ním mezi ostatními vyniknete. Součástí standardní výbavy jsou vyspělé bezpečnostní systémy. Pod kapotou se ukrývají výkonné motory, se kterými si užijete spoustu zábavy, samozřejmě bez kompromisů, co se týká spolehlivosti a bezpečnosti.

NADČASOVÝ STYL ZNAČKY JEEP

Renegade jde vždy s dobou a nyní přichází s novým provedením kol a novými LED světly. Ať už chcete objevovat nepoznaná zákoutí přírody nebo se vydat do města, Renegade je připraven, schopen a ochoten vás na všech cestách provázet.

VYRAZTE NA CESTU. V POHODLÍ.

Jeep Renegade nabízí nejlepší prostornost ve své třídě, a to pro všech pět cestujících, dále velkorysou kapacitu zavazadlového prostoru, spoustu důmyslných úložných prostor, více místa nad hlavou a největší šířku ve své třídě. Chce vám za každou cenu zajistit veškerý komfort na palubě. A ještě mnohem více.

ZÁBAVA A INFORMACE NA PALUBĚ

Jak si nejlépe užít cestu? S novým modelem Jeep Renegade a službami infotelematického systému Uconnect LIVE se můžete těšit na skvělé zážitky, které budete chtít sdílet se všemi svými přáteli.

VÝKON ZA VŠECH OKOLNOSTÍ

Renegade je dostupný se dvěma systémy pohonu všech kol. Oba jsou vybaveny systémem odpojení zadní nápravy, který umožňuje plynule přepínat mezi pohonem dvou a čtyř kol. Systém Jeep® Active Drive Low u verze Trailhawk® zajistil tomuto modelu certifikaci Trail Rated®, která je dokladem jeho schopností podávat skvělé výkony v obtížném terénu za různých podmínek.

JEZDĚTE S KLIDNOU MYSLÍ

Chcete-li si užívat jedinečné jízdní vlastnosti, je důležité se cítit za volantem bezpečně. Renegade má ve výbavě více než 60 dostupných bezpečnostních prvků, včetně systému varování před čelním nárazem Plus, systému varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu LaneSense®, adaptivního tempomatu, automatického parkovacího asistenta ParkSense®, systému monitorování mrtvého úhlu, detekce pohybu za vozem, zcela nového systému rozpoznávání dopravních značek a inteligentního rychlostního asistenta.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!