O nás

O nás

Jsme AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ spol. s r.o., autorizovaný prodejce a servisní partner pro vozy značek Jeep, Fiat a Fiat Profesional. Jsme součástí multibrandové skupiny AUTO UH, která patří mezi největší a nejsilnější autocentra na Moravě. Autorizované provozovny Jeep a Fiat naleznete v rozsáhlém areálu skupiny AUTO UH v Uherském Hradišti na ulici Za Olšávkou 340

Společnost AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ spol. s r.o. nabízí zákazníkům komplexní služby spojené s autorizovaným prodejem a servisem vozů. Při koupi nového nebo ojetého vozu Vám nabízíme širokou nabídku finančních služeb, mimořádné podmínky pojištění a mnohé další.

Kromě prodeje u nás můžete očekávat nadstandardní servisní zázemí s odpovídajícími službami, a to včetně nehodovému servisu. Díky zázemí skupiny AUTO UH můžeme nabídnout nejen špičkovou karosárnu s lakovnou, ale i moderní mycí centrum, ve kterém se postarají o správný lesk a čistotu Vašeho vozu. 

Přijďte si vybrat Váš nový Jeep do AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ spol. s r.o. a přesvědčte se o tom, že ikonické SUV modely Jeep ve Vás probudí pravého dobrodruha, který chce v terénu zažít skutečnou radost z jízdy. 

Kariéra

V současné době nenabízíme žádnou volnou pracovní pozici.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!