Compass

Compass

ZAŽIJET POCIT VÝJIMEČNOSTI KAŽDÝ DEN

Jeep Compass stanovuje nové standardy a je díky své výkonnosti, komfortu a inovacím opravdovým průkopníkem ve svém segmentu. Proto díky němu zažijete nevšední, energií nabité dny, ať už jste ve městě nebo v terénu.

INOVATIVNÍ KRÁSA

Tradice se v novém modelu Jeep® Compass snoubí s inovacemi a přináší ikonické vlastnosti, které učinily značku Jeep® tak legendární. Podívejte se na úhledný, aerodynamický profil, zvýrazňující každý detail vozu, od chromovaných rámečků oken až po mřížku chladiče se sedmi otvory. Celkovou krásu pak podtrhuje hypnotizující pohled nových světlometů s úzkou linkou z LED diod.

ATRAKTIVNÍ EXTERIÉR

Při pohledu na Jeep® Compass vás uchvátí sebevědomý, sofistikovaný profil, sebejistý, široký postoj a aerodynamický design. Díky černé střeše (volitelně) a výrazným chromovaným rámečkům je toto nové SUV okamžitě rozpoznatelné. Budete středem pozornosti. Každý si vás v novém Jeepu Compass všimne.

KOMFORT A STYL

Dokonale tvarované prvky, charakteristický design Jeep®, vysoce kvalitní materiály a moderní technologie činí z interiéru Compassu dokonalé prostředí, ve kterém budete chtít prožít své cesty. Připravte se vyrazit na cesty. Prostor pro řidiče je důmyslně navržen. Přístrojová deska nabízí 7palcový barevný displej mezi kontrolními ukazateli. Ruce můžete nechat na volantu a plně se soustředit na řízení, protože prostřednictvím integrovaných ovladačů zvládnete snadno a bezpečně ovládat všechny funkce audiosystému, volit rychlost i využívat hlasové ovládání.

POSOUVÁNÍ HRANIC TECHNOLOGICKÝCH MOŽNOSTÍ

Využívejte schopnosti svého chytrého telefonu rovněž na palubě vozu Jeep® Compass, kde můžete snadno telefonovat, přistupovat k vašemu výběru hudby, odesílat a přijímat textové zprávy a ještě mnohem více. Objevte zcela nový způsob, jak zůstat ve spojení se svým chytrým telefonem.

BEZPEČNÁ CESTA

Skutečný komfort znamená, že si bezpečnou jízdu můžete užívat za všech okolností. Jeep® Compass může chránit řidiče a ostatní cestující více než 70 prvky bezpečnosti. Standardně je vybaven šesti airbagy a několika pokročilými prkvy aktivní a pasivní bezpečnosti, které vám pomohou překonat všechny nesnáze.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!