Cherokee

Cherokee

STVOŘEN PRO VÍCE NEŽ JEN BĚŽNÉ CESTOVÁNÍ

Využijte každou příležitost a objevujte svět v modelu Jeep Cherokee. Nabízí nový, nápadný exteriér zvyšující tepovou frekvenci každého, kdo na něj jen pohlédne. A také vznešeně působící interiér poskytující perfektní komfort díky vyhřívaným předním sedadlům čalouněným kůží Nappa, technickým vychytávkám, jako je infotelematický systém Uconnect 4C s 8,4 palcovou dotykovou obrazovkou kompatibilní s chytrými telefony, a dalším prémiovým prvkům pro zvýšení vašeho pohodlí.

USPOKOJTE SVOU TOUHU OBJEVOVAT NOVÉ

U Jeepu Cherokee 2019 najdeme autentické prvky a perfektní řemeslné zpracování, jak je u značky Jeep® známe, jsou však přizpůsobeny potřebám současného světa. Nový design přední a zadní části, nové Full LED světlomety a koncová světla, nový design kol a prémiové exteriérové prvky, které zvyšují vaše pohodlí, to vše ještě více umocňuje jedinečný styl Cherokee, který nezapomíná na své slavné kořeny.

KRÁSNÝ A ÚČELNÝ

V novém Cherokee se propojují špičkové technologie s vybroušeným a mistrovsky zpracovaným interiérem. Systém kontroly trakce Selec-Terrain™ a příplatkový pohon všech kol Active Drive povznášejí jízdu v terénu na skutečný zážitek. Větší zavazadlový prostor, infotelematický systém Uconnect™ nové generace nebo elegantní textilní a kožené čalounění činí z Cherokee správného a komfortního společníka na vašich cestách, ať již za prací či za víkendovým dobrodružstvím.

STVOŘEN PRO KAŽDODENNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Interiér nového modelu Jeep® Cherokee nabízí prvotřídní, technicky vyspělé funkce a natolik variabilní prostor, aby vás uspokojil prakticky při jakémkoliv vašem dobrodružství. Příplatkové funkce zahrnují asistenta podélného a příčného parkování, automatické výbojkové světlomety a elektricky nastavitelná přední sedadla.

PŘIPRAVEN NA NEČEKANÉ

Řada volitelných bezpečnostních prvků vás provede každým dobrodružstvím zcela bez starostí. Monitorování mrtvého úhlu, přední parkovací asistent ParkSense® a mnoho dalších funkcí zaručují novému Cherokee takovou úroveň bezpečnosti, na kterou se můžete spolehnout.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!